sdddjfdkrklrijagder mcflgkhknajanana

 

Nikdy nechtěj svojí cestu s někým měnit. Vše má svůj význam a jasný cíl. Nespěchej, a zůstávej v klidu vnitřní proměny, pokud se proměna ohlásí. 

Protože Existence  Vesmíru tě stejně jednou pozvedne znovu do svých výšin.

Poděkuj za změnu a obnovování krajiny tvojí cesty, když po ni kráčíš. 

Tímto i já děkuji za moji cestu, můj životní výcvik,  za všechny ty lekce a zkoušky. Respekt ke všem, které na cestě potkávám. Můžeme se toho tolik vzájemně učit a porozumět. 

Jde hlavně o to přijít na způsob jak život nejlépe  pochopit a přijmout. 

Jak zažít lázeň ve vnitřních vodách - jak zažít teplo vnitřního ohně. 

Občas něco změnit, a nebo to nechat jen plynout . 

 

 Jsem ta, která jsem. Se jménem  Jana od roku 1968. Rozená jako 13.té dítě v zapadlé krajině bouřlivého dětského křiku, v hlubokých rozvířených vodách, obrovských vlnách, kde není čas rozdávat moc lásky, pochopení, porozumnění, úcty, radosti, rad, nasměrování do života. A tak musíte zatnout síly a vykročit na cestu sami za sebe, ať to stojí co to stojí. Pokud tedy nechcete duchovně zemřít, a stát se psycho troskou. 

 Není to lehký proces. Dnes ho přesto přijímám s velikou pokorou. To on je pro mě tím nejlepším učitelem, a já se tak stávám více sama sebou. Jsou to roky rekapitulací, kontemplací. Práce s vlastními stíny a vlastním světlem. 

Tady v Zadní Zemi (https://www.youtube.com/watch?v=ZznAQLN-dCc)  se toulám, klopýtám, padám, zvedám se, rozjímám, pláču, směju se. Nebývala jsem ta, která jsem.  Dnes už dokážu hledat, nacházet, a sbírat poztrácené kousky  - fragmenty mojí duše, které se někde po této cestě ztratily. Skládám znovu svoje zpřeházené  kosti, nacházím původní záměr a plný potenciál vnitřní síly. Není to boj, to jenom bojovnicí musím občas být. Bojovnicí s vlastními stíny, abych v té tmě objevila vlastní světlo. A tak si ze stínu dělám spojence, a společně  nacházíme klíč se třemi kruhy, které tvoří harmonický celek - minulost, přítomnost, a budoucnost. Stále jsem na konci i na začátku. A přesto pokaždé o kousek dál. 

Jakmile objevíte vlastní světlo, objevíte  lásku, pochopení, porozumnění, úctu především k sobě 

( pak i k druhým), radost, i smysl života.

Nejít, nepoužít vlastní sílu, nechtít něco změnit, zjednodušovat, vyhýbat se, bát se, být pohodlný. To je jako chtít najít cíl bez cesty. Jdu cestou toho všeho, jdu vlastní cestou. A mám vlastní odvahu, kterou jsem v sobě znovu objevila. 

Memento Amore - Nezapomínej na lásku

Memento Mori - Nezapomínej na smrt

 

sdddjfdkrklrijagder mcflgkhknajanana

 

 

 

 

 

LÉČIVÉ KAMENY

Rodochrozit - Incká růže

Vnáší do života nezištnou lásku a soucit. Působí výborně na srdce a vztahy. Otevírá tzv. oči.   Pomáhá pochopit potlačené emoce, a následné psychické bloky. Nechá tyto emoce vyplavat na povrch a postupně je zpracovat, pochopit, a srovnat svůj citový život. Pomáhá při migrénách, čistí krev,...

Křišťál - Crystal

Kámen duchovního poznání, čistoty a dokonalosti náhledu

Sodalite - Sodalit

Podněcuje činnost šišinky a třetího oka. Prohlubuje meditaci. Spojuje logiku s intuicí.. Dokáže rušit elektromagnetický smog. Výborný kámen pro týmovou práci - podněcuje soudržnost, důvěru. Upevňuje pouto. Zvyšuje sebevědomí, víru v sebe sama. Dokáže pracovat se stíny, které osvětluje světlem....

Ping Agate - Růžový Achát

Harmonizuje jing a jang - pozitivní a negativní síly. Achát pracuje pomalu, ale přináší velkou sílu. Zvyšuje sebevědomí. Léčí vnitřní hněv. Podporuje lásku a odvahu začít znovu. Je vhodný pro jakékoliv druhy emocionálních traumat. Rozpouští vnitřní napětí.

Rose quarz - Růženín - Kámen srdce

Kámen srdce, Crystal bezpodmínečné lásky. Přináší měkkou ženskou energii soucitu a míru, něhy a uzdravení, výživu a pohodlí. To mluví přímo do srdeční čakry, rozpouští emocionální rány, obavy a zášť, a cirkuluje  láskyplnou energii po celé auře. Poskytuje hluboký smysl pro osobní...

Jaspis Zebra Brown - Hnědý Jaspis Zebra

Výborný jaspis nám pomáhá s uzemněním. Dokáže nás propojit s Matkou Zemí a spojí nás s Božskou energií a láskou vesmíru.Ukazuje naší pravou přirozenost, a pomáhá nahlédnout za iluze. Odhazuje masky, ukazuje nás v jasném světle.  Najednou se stáváme tím, kým máme být. Tím nám dodá sílu a...