POZNEJ MĚ

sdddjfdkrklrijagder mcflgkhknajanana

 

Jsem duchovní, spirituální  průvodkyní - inspirátorkou  dění  mezi Nebem a Zemí.

 Zprostředkovávám a tlumočím  rady od vašich andělů, průvodců, ochránců, duchovních mistrů a strážců, vašich předků, samotného Božství.   Mám silné propojení mezi Nebem a  Zemí. Jsem součástí strážců akášických záznamů. 

Moje duchovní jméno je Ajma. 

V roce 2020 jsem dovršila věku 52 let. 

Má Duše se rozpomněla na hluboké šamanské kořeny. 

Jdu cestou šamanismu v krajinách svého srdce. 

Stále jsem více a více zasvěcována do mystérií života pomocí duchovních průvodců, silových spojenců, samotného Božství. 

Rozkrývám lidem  pravdu o smyslu jejich života. Ukazuji jak navrátit svoji ztracenou sílu, a jak vyléčit svoji duši. Vytahuji skryté talenty a potenciál. Dávám lidem kompas pro  cestu, která je skutečně v souladu s jejich duší a duchem. 

Již jako malá jsem zažívala stavy rozšířeného vědomí, měla jsem jasné vize, viděla věci mnohým skryté. Často jsem mluvila se svými anděly. Vznikal ve mě jakýsi chaos. Nevěděla jsem, že mám jasnovidné schopnosti, ani že andělé, a naši duchovní průvodci jsou skuteční. Zmítala jsem se ve svém pozemském životě, ve svém egu. A k tomu na mě stále promlouval duchovní svět. Nechtěla jsem moc naslouchat. Často jsem propadala do depresí. Nechtěla jsem o duchovním světě moc slyšet - až jsem na něho na dlouhou dobu zapomněla. Ale on nezapomněl na mě. Stále tlačil, stále byl přítomný.  Nastávaly propady které  jsem znatelně pociťovala. O to větší zmatek a nenaplnění.  O to větší strachy. Ego chtělo bojovat s Duší. Ego bylo silnější, protože má duše nebyla ucelená a v harmonii. Začala jsem cítít jak ztrácím svoji sílu. Šla jsem dál a nabírala pozemské zkušenosti. Nejednala vždy v souladu s harmonií vesmíru. Až v hluboké dospělosti jsem pochopila, že vše co se dělo bylo součástí mojí životní cesty. Mého zasvěcení - mého prozření. Jen tímto jsem se mohla stát pravou cestovatelkou mezi spirituálním - duchovním a pozemským světem. Musela jsem poznat jak to zde funguje. Musela jsem si vzpomenout odkud pocházím...odkud pocházíme a kam vlastně kráčíme. 

Ve věku 42 let jsem byla duchovním světem zastavena a vtažena do  psychospirituální krize, která mě měla ukázat kde se skrývá můj úkol - má mise na Zemi. Již mi nebylo dovoleno nenaslouchat. A vždy když jsem se chtěla vykroutit, dostala jsem tvrdé upozornění - životní ránu. 

Přišel čas následovat změnu a duchovní vedení.      

Prožitky psychospirituální krize jsou bolestivé, těžké, a přesto velice očišťující. Ukážou vám váš život od narození, a vy pochopíte, že věci které se děly, se děly správně. Byla to zkušenost kterou jsem musela odžít.  Dnes jsem za tuto zkušenost šťastná a vděčná. Je to vlastně veliká  milost. Uvědomíte si, kým skutečně jste, a kým vůbec nejste. Kým jste byli, a kým jste být nechtěli. Dojdete k sobě. A to i přes temnou noc duše, kdy myslíte, že již nic nemá smysl, a nevíte kde je vaše místo...občas je to k zbláznění, ale vy víte, že musí být něco víc. A tak to nevzdáte. A když toto všechno ustojíte, jste dovedeni přesně tam, kde být máte a zapadnete do vesmírného plynutí, a jste součástí všeho. Odkrývají se vám vaše dary a schopnosti. Ty správné věci a  ti správní lidé k vám přicházejí v ten správný čas.  Již víte, že nic není náhodné...

Proto dnes pomáhám druhým, a dokážu soucitně chápat a pomoci. Plně využívám své jasnozřivé napojení. Harmonizuji duši, a následně i tělo.  Od dětství miluji magii života. Magie je život samotný, 

a když to umíte správně uchopit, je to nádherné.

A já se již nebráním uchopit to opravdově :-) 

 

sdddjfdkrklrijagder mcflgkhknajanana