VIZE ŽENY

VIZE ŽENY
 
Řeknu ti kdo jsi. Přivedu tě k tobě. Obejmu tvoji duši a seznámím tě s ní. Ty sama sobě se staneš učitelkou a tím kdo tě povede. 
Je tolik skrytých věcí které nás nikdo neučil, a přitom je máme v sobě.Ty je se mnou znovu objevíš. Naučím tě mnohému co sama ovládám a ono to funguje. Naučíš se spoustu technik - pracovat budeme se Zdrojovou energií, s osobní Krystalickou mřížkou, S energií Znovuzrození, s Kvantovou energii. Naučíš se mentální léčení a spoustu jiného. 
Toto je o celodenním programu, kdy se společně vydáme po stopách tvé vlastní hloubky, kde ukrýváš nádherné poklady které chtějí být ukázány světu. 
Pojď do toho - vezmi si zpět svoji sílu, uzdrav své tělo od jedů, divných emocí  a nemocí. Neživ v sobě dál programy které tě omezují a škodí ti. Odlož ty zátěže jako batoh někde na rozcestí a pak jdi jinou cestou..........odlehčená, volná, povznášející.
Třeba jen nevíš jak na to. A já to chápu. Také jsem to dříve nevěděla. Jenže nyní,  diky vlastním zkušenostem a prožitkům mohu říci - spolu to dokážeme. Pokud budeš skutečně chtít. 
Při celodenním programu hodně mapujeme tvůj dosavadní život, hodně zjišťujeme nesloužící programy které rušíme v samotné DNA,  hodně malujeme, tvoříme, jsme v přírodě, děláme speciální rituál jen pro tebe.  Čeká tě i ošetření metamorfní technikou ( viz samostatná záložka),  budeme mluvit s tvými duchovními průvodci, se samotným Božstvím.  Celý den se odvíjí přesně tak jak má. Každý jsme originál. Každý jsme individualita. Co zrovna pro tebe má být Vesmírem nachystáno, to ti nachystáno také bude. 
Tento program je opravdu  vyživující - ojedinělý a plný vědomých zážitků. A především, celý den se energie točí kolem tebe a všechna pozornost je věnována jenom tobě samotné.  Každou minutou se proměňuješ, a na konci dne jsi skutečně jiná...
Vše se odehrává v krásné scenérii  Českého Švýcarska
Ta proměna postupně zraje. 
 
Jednodenní  program : od 9 do 17 hod.  /8 hodin
Cena 4000,- Kč  - platba předem
(V ceně je započítán oběd, malé občerstvení, voda, čaj, káva a 1 hodina konzultace po skype nebo po  telefonu)
Zkrácený program 4 hodiny cena 2000,- Kč  - platba předem
( V ceně je započteno malé občerstvení, voda, čaj, káva a 1 hodina konzultace po skype nebo po  telefonu)